Sala Bankietowa

Aktualności
  • Hotel Racibor - PL
  • Hotel Racibor - EN
  • Hotel Racibor - DE

Sala

Sala Bankietowa Hotelu Racibor to przestronne, klimatyzowane oraz eleganckie miejsce w którym może wspaniale bawić się nawet 100 osób, jak równiez można zorganizowac konferencję na 150 osób. Wystrój sali utrzymany jest  w spokojnej kolorystyce. Kryształowe żyrandole i dodatkowe iluminacje świetlne nadają Sali indywidualny charakter. Na obiekcie funkcjonuje specjalny system klimatyzacyjny co zapewnia idealną cyrkulację powietrza. Dla naszych najmłodszych gości przygotowany jest  kącik zabaw, gdzie dzieci mogą miło spędzić czas, będąc jednocześnie w stałym zasięgu wzroku rodziców.

.

Parkiet wykonany jest z wysokiej klasy kafelek, które idealnie nadają się na zabawy taneczne zapewniając odpowiednie bezpieczeństwo i elegancki wygląd. Sala posiada także podwyższoną scenę, które jest idealnym miejscem dla zespołu artystycznego. Bogate zaplecze sprzętowe pozwala umiejętnie stworzyć perfekcyjne widowisko, które na długo pozostaje w Państwa pamięci.
Sala z zewnątrz otoczona jest ustronnym tarasem z romantyczną fontanną oraz ogrodzonym podwórkiem i parkingiem.

.

Niezwykłego uroku i nastroju dodają również wyjątkowo udekorowane stoły, na których zawsze pachną świeże kwiaty. Naszym klientom dajemy możliwość  wyboru aranżacji Sali  z wykorzystaniem stołów okrągłych lub tradycyjnych.

Oprócz pięknej i wyjątkowej Sali oferujemy również, znakomite potrawy. Zespół kucharzy i kelnerów zadba o to, żeby goście mogli skosztować wyśmienitych dań, które rozpieszczą nawet wybredne podniebienie swoim smakiem. Oferujemy różne warianty menu uzależnione od potrzeb Naszych Gości.

.

Dla Nowożeńców przygotowany jest również luksusowy apartament w cenie wesela. Pozostałym gościom możemy zapewnić nocleg w naszych komfortowych pokojach hotelowych. Możliwość zakwaterowania  w  Naszym Hotelu Gości to niewątpliwie duże udogodnienie nie tylko dla nich ale również dla organizatorów przyjęcia.

Sala Bankietowa Hotelu Racibor to miejsce gdzie, zadbamy o to, by wszystkie Państwa oczekiwania i życzenia zostały spełnione.

Bezpieczny hotel