x
Zarezerwuj pobyt Bezpieczeństwo
Tarcza finansowa 2.0.

Hotel Racibor ***

Zapraszamy na wypoczynek
Aktualności
  • Hotel Racibor - PL
  • Hotel Racibor - EN
  • Hotel Racibor - DE

Darmowe Wi – Fi

Komfortowo wyposażone, klimatyzowane pokoje z WiFi.

Restauracja

Tradycyjna kuchnia polska oraz kuchnia europejska.

Konferencje

Klimatyzowane sale konferencyjne, wyposażenie: ekran, rzutnik, flipchart, nagłośnienie.

Hotel Racibor***

Serdecznie witamy

Hotel Racibor*** zlokalizowany jest w odległości niespełna 200m od rynku, co gwarantuje naszym Gościom doskonały dostęp do zabytkowego centrum Raciborza.

Oferujemy Państwu bogato wyposażone wnętrza zapewniające komfortowe warunki do pracy, nauki i wypoczynku. Służący Państwu pomocą personel jest wykwalifikowany i przyjazny, co stanowi gwarancję najwyższej jakości usług. W całym obiekcie hotelowym obowiązuje zakaz palenia. Posiadamy zamykany parking.

Restauracja

Przestronne, eleganckie wnętrza

Restauracja Hotelu Racibor*** specjalizuje się w serwowaniu tradycyjnych polskich potraw oraz oferuje szeroki wachlarz win z całego świata.

Wyśmienite posiłki przygotowywane przez naszego Szefa Kuchni Panią Leokadię Piechówkę,  jak również elegancki, stylowy wystrój oraz miła i profesjonalna obsługa, pozwolą Państwu docenić walory naszej kuchni, a także przyjemnie spędzić czas.

Miasto Racibórz

Historyczna stolica Górnego Śląska

Sala Bankietowa

Niezapomniane przyjęcia

Sala Bankietowa Hotelu Racibor to przestronne, klimatyzowane oraz eleganckie miejsce w którym może wspaniale bawić się nawet  100 osób, jak równiez można zorganizowac konferencję na 150 osób. Dogodne położenie w centrum Raciborza czyni to miejsce dostępne dla wszystkich, którzy chcą zorganizować niezapomniane przyjęcie w samym sercu miasta.

Eleganckie wnętrze to połączenie klasyki i ekstrawaganckich dodatków. Wystrój sali utrzymany jest  w spokojnej kolorystyce. Kryształowe żyrandole i dodatkowe iluminacje świetlne nadają Sali indywidualny charakter.

Winniczka

Dla koneserów wina

W Restauracji Hotelu Racibor*** znajdziesz intymne miejsce, gdzie można delektować się smakiem wyśmienitych win. To miejsce to nasza Winniczka, w której leżakując, czekają na degustację naprawdę wyjątkowe marki tego trunku pijane na całym świecie.

Stolik w Winniczce polecamy gościom, którzy chcą:
- zjeść romantyczną kolację we dwoje,
- partnerom biznesowym szukającym ustronnego miejsca do rozmów,
- wszystkim koneserom wina.

Galeria zdjęć

Zapoznaj się z naszym hotelem
zobacz wszystkie

Opinie naszych gości

  • - Joanna
  • - Peter
  • Doskonała lokalizacja, bardzo przyjemne miejsce na nocleg, dobre śniadanie z pyszną kawą. Jak do Raciborza to tylko do tego hotelu.
    - Tomasz
Bezpieczny hotel